lek.dent.Agnieszka Barańska

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem zachowawczym i endodoncją. Interesuje się stomatologią estetyczną i w tym kierunku rozwija swoją wiedzę i umiejętności. Regularnie uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach, dzięki którym podnosi swoje kwalifikacje. Na bieżąco śledzi najnowsze rozwiązania ze świata stomatologii, chętnie korzystając z nowości, które mogą przyczynić się do zwiększenia komfortu Pacjenta. Wychodzi z założenia że kluczem do dobrego leczenia jest zrozumienie potrzeb pacjenta i ułożenie odpowiedniego planu leczenia, które będzie je zaspakajał. W związku z tym bardzo ceni sobie rozmowy i dobry kontakt z Pacjentami. 

Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwóch synów.  Miłośniczka podróży, relaksuje się czytając dobrą literaturę.

 

 

Certificate

zobacz certyfikaty naszego eksperta

image

Nanodent Wysoko oceniany dentysta w kielcach

Mamy już ponad 8 000 zadowolonych pacjentów

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim pracownikom Nanodent za ich profesjonalne podejście do klienta i współpracę. Dr.Ciesielski i Dr.Wiaterek dobrze wiedzą co robią, przy tym dokładnie wyjaśniają stan zębów oraz proponowane leczenie. Wiedzialam że mogę im zaufać i się nie pomyliłam. Z całą pewnością będę polecać klinikę Nanodent. Thank you Nanodent for your professionalism, expertise and accommodations.

Magdalena Lim

Jestem pacjentką gabinetu Nanodent od niedawna, jestem zachwycona poziomem, jakością wykonywanych usług, oraz wiedzą dentystów. Trafiłam tam z polecenia(poczta pantoflowa-jedź tam na pewno Ci pomoże).Mam porównanie jak można wyleczyć zęba w innych gabinetach nawet jeśli chodzi o założenie zwykłej plomby.
Większość ubytków miałam robione pod mikroskopem, efekt końcowy niesamowity - ciężko odróżnić zęba leczonego od zdrowego. Ja się zgłosiłam z poważniejszym problemem niż zwykła plomba, dokuczało mi zgrzytanie zębami przez co je ścierałam i dopiero dr Ciesielski pomógł mi. Odbudował mi zęby i poprowadził leczenie tak iż problem z którym się pojawiłam ustąpił.Miałam krótkie starte zęby a mam pięknie odbudowane. Dziękuje za profesjonalizm całej załodze Nanodentu.

Joanna Pietras

W końcu sensowny dentysta, ogarnięte wszystkie zęby, polecam naprawdę warto cena idzie za jakością usługi.

Anna G

Zobacz co o leczeniu w Nanodent Mówią nasi pacjenci

image

10 Rzeczy

które powinieneś wiedzieć zanim wybierzesz dentystę

Zostaw nam wiadomość

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat leczenia? Jesteś gotowy poznać naszych lekarzy i ekspertów stomatologii?

Wypełnij poniższy formularz i umów się na konsultacje!