image

Poznaj nasz zespół ekspertów. Zobacz, w czym specjalizują się poszczególni lekarze; przeczytaj, kim w życiu prywatnym są nasze recepcjonistki i asystentki. Pamiętaj, że każdego Pacjenta traktujemy jak członka rodziny, z którym budujemy relacje na lata. W naszej pracy zawsze kierujemy się złotą zasadą: obsługujemy i leczymy w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy być traktowani.

właściciel gabinetu

właściciel gabinetu

Właściciel i założyciel kliniki Nanodent oraz współzałożyciel Pracowni Protetycznej Nano-Tech. Absolwent Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, absolwent studiów w zakresie implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie w Nowym Jorku, absolwent prestiżowego Centrum Szkoleniowego dla lekarzy dentystów KOIS Center w Seattle USA. 

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem zachowawczym i endodoncją. Interesuje się stomatologią estetyczną i w tym kierunku rozwija swoją wiedzę i umiejętności. Regularnie uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach, dzięki którym podnosi swoje kwalifikacje

Absolwent Wydziału Lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem zachowawczym i endodoncją. Nieustannie udoskonala swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu leczenia interdyscyplinarnego.

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi, po której ukończeniu odbył liczne staże, zdobywając doświadczenie u najlepszych stomatologów w kraju. W naszym gabinecie zajmuje się stomatologią dziecięca i zachowawczą. Ma wyjątkową zdolność nawiązywania kontaktu z najmłodszymi Pacjentami, którzy chętnie podejmują u niego leczenie.

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, w 2017 roku ukończyła studia podyplomowe: Medycyna Estetyczna dla Lekarzy na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach, medycyną estetyczną zajmuje się od 2010 roku.

higienistka stomatologiczna

higienistka stomatologiczna

Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku fizjoterapii. Obecnie jest w trakcie nauki na kierunku higienistka stomatologiczna. W Nanodent zajmuje się koordynowaniem pracy personelu medycznego oraz zamówieniami stomatologicznymi. 

higienistka stomatologiczna

higienistka stomatologiczna

Absolwentka Filologii Polskiej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, dyplomowana higienistka stomatologiczna. W naszym gabinecie zajmuje się przygotowaniem do leczenia oraz zapewnieniem maksymalnego komfortu Pacjentom. 

higienistka stomatologiczna

higienistka stomatologiczna

Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Zdrowie Publiczne. Oprócz studiów ukończyła również Szkołę Policealną na kierunku asystentka stomatologiczna i higienistka stomatologiczna. Stale uczestniczy w kursach z zakresu higieny jamy ustnej, gdzie zdobywa nową wiedzę i podnosi swoje kwalifikacje. 

pomoc stomatologiczna

pomoc stomatologiczna

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomii i Administracji, obecnie w trakcie nauki na kierunku higienistka stomatologiczna. Pomaga lekarzom podczas zabiegów ze stomatologii dziecięcej, zachowawczej oraz endodoncji. Bardzo cierpliwa i opanowana, uwielbia pracę z ludźmi.

współwłaściciel pracowni protetycznej NanoTech

współwłaściciel pracowni protetycznej NanoTech

Absolwent Ekonomii i Organizacji Przedsiębiorstw na Wyższej Szkole Ekonomii i Turystyki. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach w kraju  zagranicą. Specjalizuje się w pracach pełnoceramicznych i na implantach. Projektuje prace w komputerowym systemie CAD/CAM (technologia komputerowego planowania uśmiechu). 

technik dentystyczny

technik dentystyczny

Absolwentka Policealnej Szkoły Medycznej w Starachowicach, gdzie uzyskała tytuł Technika Dentystycznego. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. W naszym gabinecie dba o wysoką jakość prac protetycznych dla naszych Pacjentów.

technik dentystyczny

technik dentystyczny

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii Dentystycznej im. Prof. Meissnera na kierunku Inżynieria Materiałowa ze specjalnością Technika Dentystyczna. Doświadczenie zdobywała, pracując w pracowniach protetycznych w Irlandii, Wielkiej Brytanii oraz na Cyprze. Stale uczestniczy w kursach z zakresu kompleksowego leczenia protetycznego. Doskonale obsługuje komputerowe oprogramowanie CAD/CAM. W naszym gabinecie pracuje jako ceramista. 

pracownik biurowy

pracownik biurowy

Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Pedagogika. W naszym gabinecie zajmuje się sprawami administracyjnymi.

Bardzo lubi podróżować i poznawać nowych ludzi, do czego w swojej pracy ma znakomitą okazję

recepcjonistka

recepcjonistka

Studentka Wyższej Szkoły Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych na kierunku "Zarządzanie i coaching". W wolnych chwilach lubi posłuchać dobrej muzyki, absolwentka Szkoły Muzycznej.Świetnie zorganizowana, doskonale znająca rytm recepcji, która stanowi serce kliniki. Jest osobą otwartą i życzliwą. W pracy ceni sobie kontakt z ludźmi i miłą atmosferę. 

Menadżer

Menadżer

Manager,ukończyła studia wyższe na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Czuwa aby praca w klinice przebiegała sprawnie a każdy napotkany problem był natychmiastowo rozwiązywany. Zna ofertę kliniki i chętnie doradza pacjentom w wyborze usług i produktów dostępnych w Nanodent.

image

Nanodent Wysoko oceniany dentysta w kielcach

Mamy już ponad 8 000 zadowolonych pacjentów

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim pracownikom Nanodent za ich profesjonalne podejście do klienta i współpracę. Dr.Ciesielski i Dr.Wiaterek dobrze wiedzą co robią, przy tym dokładnie wyjaśniają stan zębów oraz proponowane leczenie. Wiedzialam że mogę im zaufać i się nie pomyliłam. Z całą pewnością będę polecać klinikę Nanodent. Thank you Nanodent for your professionalism, expertise and accommodations.

Magdalena Lim

Jestem pacjentką gabinetu Nanodent od niedawna, jestem zachwycona poziomem, jakością wykonywanych usług, oraz wiedzą dentystów. Trafiłam tam z polecenia(poczta pantoflowa-jedź tam na pewno Ci pomoże).Mam porównanie jak można wyleczyć zęba w innych gabinetach nawet jeśli chodzi o założenie zwykłej plomby.
Większość ubytków miałam robione pod mikroskopem, efekt końcowy niesamowity - ciężko odróżnić zęba leczonego od zdrowego. Ja się zgłosiłam z poważniejszym problemem niż zwykła plomba, dokuczało mi zgrzytanie zębami przez co je ścierałam i dopiero dr Ciesielski pomógł mi. Odbudował mi zęby i poprowadził leczenie tak iż problem z którym się pojawiłam ustąpił.Miałam krótkie starte zęby a mam pięknie odbudowane. Dziękuje za profesjonalizm całej załodze Nanodentu.

Joanna Pietras

W końcu sensowny dentysta, ogarnięte wszystkie zęby, polecam naprawdę warto cena idzie za jakością usługi.

Anna G

Zobacz co o leczeniu w Nanodent Mówią nasi pacjenci

image

10 Rzeczy

które powinieneś wiedzieć zanim wybierzesz dentystę

Zostaw nam wiadomość

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat leczenia? Jesteś gotowy poznać naszych lekarzy i ekspertów stomatologii?

Wypełnij poniższy formularz i umów się na konsultacje!