Pacjentka zgłosiła się z problemem zbyt krótkich zębów oraz z wyraźnym pęknięciem na górnej jedynce. Po kompleksowej diagnostyce zadecydowano o wykonaniu licówek na zęby górne i dolne. W łuku górnym i dolnym od piątki do piątki zacementowano licówki pełnoceramiczne.

Pan Jędrzej zgłosił się do gabinetu w celu odbudowy startych zębów. Po konsultacji zaproponowano przebudowę zgryzu za pomocą licówek ceramicznych w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania aparatu żucia pacjenta.

Pacjentka zgłosiła się do lekarza z problemem złamanej jedynki górnej. Zadecydowano o usunięciu zęba i natychmiastowej implantacji. Wykonano uzupełnienie tymczasowe brakującego zęba na czas gojenia. Po pełnej diagnostyce zaplanowano kompleksowe leczenie. W pierwszej kolejności wdrożono leczenie ortodontyczne. Po zdjęciu aparatu stałego, oszlifowano zęby i wykonano licówki i korony pełnoceramiczne. Zostało również zakończone leczenie implantologiczne, wykonano koronę pełnoceramiczną.

Pacjent pojawił się w gabinecie w celu wymiany koron oraz uzupełnienia braków zębowych. Zastosowano leczenie chirurgiczno-implantologiczne.  Ostatecznie wykonano górną protezę ruchomą wspartą stabilnie na implantach, która umożliwia łatwe utrzymanie higieny oraz komfort użytkowania.

Pacjent zgłosił się ze startymi zębami w celu poprawy ich wyglądu. Metamorfozę uśmiechu zaplanowano poprzez wymodelowanie nowego kształtu zębów przy pomocy wosku na modelach diagnostycznych. Po akceptacji przez pacjenta projektu zadecydowano o odbudowie kompozytowej. W łuku górnym i dolnym wykonano licówki kompozytowe metodą bezpośrednią.

Pacjentka zgłosiła się w celu poprawy estetyki jej zębów. Wykonano odbudowę materiałem kompozytowym całego łuku dolnego, natomiast górne zęby w odcinku przednim pokryto licówkami pełnoceramicznymi.

Pacjent zgłosił się do gabinetu w celu wymiany mostu w odcinku przednim. Po konsultacji pacjent zdecydował o kompleksowym leczeniu. Przeprowadzono leczenie zachowawcze i endodontyczne. Wykonano zabieg podniesienia dna zatoki szczękowej i odbudowy kości oraz implementacji. W łuku górnym i dolnym zacementowano korony pełnoceramiczne.

Pacjent posiadał rozległe ubytki w odcinku bocznym. Reszta uzębienia była w złym stanie. Wykonaliśmy kompleksowe leczenie obejmujące wszczepienie 4 implantów, na których zostały osadzone pojedyncze korony. Na pozostałych zębach założono korony pełnoceramiczne. Przedni odcinek dolnego łuku został odbudowany kompozytem.

Pacjentka zgłosiła się z chorobą okluzyjną oraz częstymi bólami głowy. Nie podobał jej się również wygląd jej zbyt krótkich zębów. Po kompleksowej diagnostyce zdecydowano o podniesieniu wysokości zgryzu za pomocą koron. W łuku górnym zacementowano korony i licówki pełnoceramiczne. W łuku dolnym, w odcinku bocznym wykonano korony pełnoceramiczne a w odcinku przednim licówki kompozytowe. Dzięki przeprowadzonemu leczeniu bóle głowy ustąpiły a pacjentka może się cieszyć pięknym uśmiechem.

Pacjent zgłosił się do gabinetu z mocno startymi zębami. Przeprowadzono leczenie protetyczne. Opracowano zęby zgodnie z zasadą maksymalnej oszczędności naturalnych tkanek zębów. Zacementowano licówki i korony pełnoceramiczne.

Pacjent zgłosił się w celu poprawy estetyki i uzupełnienia licznych braków zębowych. Po przeprowadzeniu leczenia endodentycznego i oszlifowaniu zębów zostały zacementowane korony pełnoceramiczne. Wdrożono leczenie wraz z odbudową kości. W odcinku przednim w łuku dolnym wykonano nadbudowę materiałem kompozytowym.

Pacjent trafił do gabinetu po urazie górnej jedynki. Zastosowano odbudowę kompozytową w celu uzupełnienia części złamanego zęba. 

Wdrożono leczenie implantologiczne. Pacjentowi wykonano w łuku dolnym i górnym korony i licówki na podbudowie z tlenku cyrkonu. W odcinku dolnym zęby przednie nadbudowano materiałem kompozytowym. 

Pacjent zgłosił się do gabinetu z problemem kwasowej erozji szkliwa. Zdecydowano o bezpośredniej odbudowie zniszczonych zębów licówkami pełnoceramicznymi bez ingerencji w tkanki zęba. Wykonano nadbudowę w łuku dolnym w odcinku przednim materiałem kompozytowym.

Pacjentka zgłosiła się w celu poprawy wyglądu swoich zębów aby zwiększyć swoją pewność siebie. Po kompleksowej diagnostyce przeprowadzono leczenie zachowawcze i endodontyczne. Następnie oszlifowano wszystkie zęby górne oraz zęby dolne boczne i zacementowano na nich korony pełnoceramiczne. Na zębach dolnych przednich wykonano licówki materiałem kompozytowym.

Pacjentka pojawiła się w gabinecie z uzębieniem szczątkowym. Pani Maria nie zdecydowała się na leczenie implantologiczne. Zaproponowano  leczenie kompromisowe jakim była proteza akrylowa łuku górnego i dolnego. 

 

Pacjent zgłosił się w celu poprawy estetyki  poprzebarwianych zębów górnych. W łuku górnym zacementowano korony i licówki pełnoceramiczne. W łuku dolnym wykonano nadbudowę kompozytową wszystkich zębów.

Pacjentka pojawiła się w gabinecie, ponieważ nie była zadowolona z koloru swoich zębów. Bez ingerencji protetycznej udało się spełnić oczekiwania pacjentki. Zastosowano preparat wybielający, który rozjaśnił uśmiech pacjentki o trzy tony.

Pacjent zgłosił się do gabinetu w celu odbudowy mocno zniszczonych i startych zębów. Po zaplanowaniu leczenia zadecydowano o pokryciu zębów łuku górnego licówkami ceramicznymi, zaś łuk dolny odbudowano materiałem kompozytowym.

Pacjentka zgłosiła się do gabinetu w celu poprawy estetyki uśmiechu protezami akrylowymi. Po konsultacji zadecydowano o odbudowie łuku górnego i dolnego za pomocą protezy akrylowej.

Zostaw nam wiadomość

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat leczenia? Jesteś gotowy poznać naszych lekarzy i ekspertów stomatologii?

Wypełnij poniższy formularz i umów się na konsultacje!